Uzdatnianie wody

SM 21 Energetyka

OFERTA SPIEGL

1. Stacje zmiękczania wody zasilającej kotły i wytwornice

Instalacje zmiękczające do produkcji wody zasilającej kotły z wymaganiem 0°dH

Systemy zmiękczające do usuwania wapnia i magnezu składają się z wymiennika kationowego, który wymienia wapń i magnez na sód. Zmiękczona woda jest wykorzystywana w kotłowniach, ciepłowniach, pralniach, chłodniach kominowych, procesach płukania i mycia, zmywania naczyń itp.

Systemy zmiękczania firmy Spiegl wyposażone są w czujnik wykrywający stan wyczerpania złoża żywicy. Ta funkcja jest wyjątkowa i opatentowana przez firmę Spiegl.

Dzięki sterowanym czujnikami systemom odwadniania systemy regenerują się tylko wtedy, gdy butla jest faktycznie wyczerpana. Natomiast układy sterowane licznikiem wody regenerują się według obliczonej wartości, a nie według stanu wyczerpania. Po regeneracji za pomocą przyjaznego dla użytkownika panelu dotykowego można sprawdzić, czy regeneracja przebiegła pomyślnie. W przypadku błędu otrzymujesz natychmiastowy komunikat i masz czas na reakcję. W przypadku awarii, np. braku soli lub niskiego ciśnienia podczas regeneracji, wykrywamy wadliwą regenerację lub przełom twardej wody i zabezpieczamy alarmem wrażliwe technologie, takie jak odwrócona osmoza czy kotły.

2. Odwrócona osmoza wody zasilającej kotły

Systemy odwróconej osmozy do produkcji wody zasilającej kotły do ​​pracy z niską zawartością soli lub bez soli. Lub do ekonomicznej pracy z niskim odsalaniem.

Systemy odwróconej osmozy (RO) służą do produkcji odsolonej wody bez użycia środków chemicznych. Usuwają do 90% substancji organicznych i zatrzymują 98-99% soli rozpuszczonych w wodzie.

W naszym asortymencie znajdują się prefabrykowane systemy standardowe o wydajności do 60 m³/h. Wszystkie systemy są opracowywane i produkowane w fabryce w Niemczech. Oferujemy Państwu systemy odwróconej osmozy jednostopniowej i dwustopniowej, koncentratu RO oraz kompaktowego RO.